Biz Kimiz?
 

Net Tıbbi Görüntüleme Merkezi, 1997 yılında Ankara’da Rad.Dr.Zeki ERYILMAZ tarafından kurulmuştur. 2007 senesi itibariyle uzun yıllara dayanan bilgi birikimini en ileri teknoloji ile birleştirerek İstanbul hekimlerinin hizmetine sunmaktadır.

Net Tıbbi Görüntüleme Merkezi, radyoloji uzmanı tarafından kurulan ve hizmet veren tek maksillofasiyal görüntüleme merkezi olup, diş hekimlerimize en iyi sonuçları verebilmek için bünyesinde oral diagnoz uzmanları ile çalışmaktadır.

Net Tıbbi Görüntüleme Merkezi, kaliteli, teknolojiye ayak uydurabilen, ahlak ve bilimsel yaklaşımı tüm değerlerin üzerinde tutan vizyona sahip yapısıyla 3 Boyutlu Hacimsel Tomografi, implant planlama, implant kılavuzu ve biyomodelleme hizmetini bir arada sunan ilk tanı merkezidir.

Net Tıbbi Görüntüleme Merkezi, 16 yıllık bilgi birikimini Diş Hekimlerine, KBB, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlarına ve hastalarına Maksillofasiyal bölgede en yeni görüntüleme teknikleri ile birleştirerek sunmaktadır.

Net Tıbbi Görüntüleme Merkezi, deneyimli kadrosuyla tüm müşteri ve hekimlerine sıradan ve alışılmış hizmet felsefesinden çok uzak, özellikli ve yeni butik hizmet vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

E-Bülten 
Adınız
Soyadınız
E-Posta
Üye Olmak İstiyorum  
Üyelikten Çıkmak İstiyorum
Tavsiye Et
Adı
Soyad
E-Posta*
*Tavsiye edeceğiniz E-posta
Tavsiye Et